26. března 2012 v 20:38 | Natálie |  my ideas.
Téma týdne- Já.
Kdo jsem? Co tady dělám? Proč jsem taková, jaká jsem? Proč nejsem jiná?
Otázky, které si každý den kladu. Ale nikdo mi je nezodpoví. Kde se vzal život? Na to neví odpověď ani největší génius (já, haha). Ty teorie. Kdo doopravdy si dokáže ale představit, jak vznikl člověk? Nějaké sinice atd. jsou mi někde. Mně zajímám . Trochu sebestředné, viďte? Ale je to téma týdne. A navíc, jsem taková, jsem sebestředná. Nebo spíš chci a budu taková. Proč? Protože už nebudu ten malý tichý človíček, který neřekne NE. Což už nějakou dobu nejsem. Puberta je doba změn, taky si jí procházím, taky se měním. Jako motýl z kukly. Ale ze mě se nestává krásný motýl. Jsem pořád to stejný, to, co nikdy nebude krásný. Ale ať se vrátíme k tématu. Každý z nás se nějak vidí. Někdo objektivně, někdo až moc optimisticky a někdo naopak pesimisticky. Já nevím, jak se na sebe dívám. Nejsem se mnou spokojená, ale na pár věcí jsem pyšná.
Hahaha, jsem skvělá. - ego,ego,egoistickááá mrcha.
Řeknu vám pravdu. Jsem upřímná a vy mě klidně zabijte. Dobře, to nedělejte. NECHÁPU, PROČ JÁ. PROČ SI MĚ VYBRALI JAKO TERČ. A ještě něco vám řeknu. Víte, jako terč si mě vybrali proto, že jsem jiná, originální, svá. Neříkám všem medový řečičky, ale pěkně od podlahy.
A myslím si, že jsem úžasná. Dobře, to si nemyslím. Tohle je egoistický článek na egoistické téma. Ne každý napíše egoistický článek, ale... Nebudu sem psát, jak si myslím, že jsem hrozná a hnusná. Neříkám, že jsem krasavice, ale každý má své kouzlo. I když ho mnozí nevidí ;) A hrozná... Víte, jestli si myslíte, že jste hrozní, tak jste prostě falešní. Dělejte to, co chcete, jak to cítíte a budete to vy a když děláte to, co považujete za správné nejste hrozní.
Ne každý se rodí jako mrcha, ale někdo se jí stane proto, aby si zajistil úspěch. Já mrcha nejsem (snad.D) a víte proč? Protože bych se zklamala.
Možná se vám tenhle článek nebude líbit, ale mně je to jedno. Jsem svá a jsem to .

Buď takový, jaký chceš být; dělej to, co chceš; buď prostě svůj a budeš se sebou spokojen. Na vzhledu nezáleží, přece jen, víte jak vypadají slavné stars bez mejkapu, ne?;)

A když ti někdo bude nadávat, řekni jen "SHUT UP." a vyser se na něj (neberte mě doslova, moji milí.).

PS: Dlouho jsem nepsala protože jsem neměla na NIC sílu. I když... Zas tak dlouho to nebylo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 El. El. | Web | 26. března 2012 v 21:45 | Reagovat

Už jsem napsala KONEC, ale ještě tě beru .) http://eliiinka.blog.cz/1203/looklet-soutez-zadani#komentare

2 Yuu. Yuu. | Web | 27. března 2012 v 18:29 | Reagovat

pff, však :D sme nejlepší,ne? :D je dobrý bejt sebestředná.:D to je dneska IN xDD
a jinak psát nebudu.:D neumím psát, ale hlavně to nemá žádnou hloubku a neni to promyšlený. a je to prostě povídka s otevřeným koncem .. můžeš si domyslet co chceš. třeba já to napsala ve smyslu, že ta holka umřela- což je kravina, protože se z jedný rány na hlavě neumírá :DDD

3 Meis. Meis. | Web | 27. března 2012 v 18:40 | Reagovat

Asi tě chápu, až moc dobře. Lidi by si neměli stěžovat, ať je to jakkoli. A vždycky se dá něco vylepšit, ale i zhoršit. Nikdo není dokonalý a každé JÁ se s tím musí smířit. Navíc, zdravé sebevědomí neškodí a umět říct ne taky ne!:D jinak jsem na blogu taky docela dlouho nebyla, no jo, podle nálady:D.. jak bylo? btw. nemáš nějaké tipy, jak přežít slohovku:D?

4 K LE R K LE R | Web | 27. března 2012 v 20:11 | Reagovat

uzasne napsane! Plne s tebou souhlasim "Bud takovy jaky chces byt"!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama