Bojíš se?

30. dubna 2012 v 23:56 | NATY |  my favourites.
Holly šla tmou v tmavém lese. Usmívala se. Poskakovala si. Cítila, že něco není v pořádku. Ale co? Vždyť je tak bezstarostná. Najednou sebou trhla. Aha, to to bylo. Jenom sen. Protože ve skutečnosti nic není v pořádku. Bosá chodidla došlápla na podlahu. Holly si obmotala kolem těla župan. Trochu se bála tmy. Protože měla velkou představivost a černé myšlenky. Proč to udělala? Ne, ne, ona za to nemohla. Polkla. Oči jí kmitaly ze strany na stranu. V duchu si dodala odvahy a vyšla do tmy. Otevřela dveře od svého pokoje. Ve strachu došla do kuchyně. Rozsvítila si malé světlo. Otevřela lednici a vytáhla si mléko. Mléko ji vždy uklidnilo. Jednou jí totiž táta řekl, že když se napije mléka, na všechno špatné zapomene a usne. V posledních týdnech to neplatilo, protože její tatínek byl po smrti. Holly se napila. Zamlžilo se jí před očima. Bylo toho na ni moc.
Vytáhla si knížku a četla...
...Jane slyšela každý svůj nádech a výdech. Cítila strach, ale také chtěla být silná. Chtěla to zvládnout. Aspoň pro jednou. "No tak Jane, to zvládneš. Nejsi bábovka." opakovala si Jane a skočila. Letěla prázdnotou. Nevnímala nic. I strach ji už opustil, protože se neměla čeho bát...
...Ne, Holly si nemohla číst. Ano, musí být silná. "Tak teď půjdeš spát a ráno budeš v pohodě." řekla si Holly. Vrátila se do pokoje, podívala se na hodiny. Bylo 01:47.
Když se ráno vzbudila policie už tady byla. Jedna milá policistka k ní přišla a zeptala se: "Mohli bychom s tebou udělat rozhovor?". Holly kývla.
Seděla v prázdné místnosti. Už to jsou dva roky. Když jí zemřel otec měla matku...Ale tu už nemá. Nemá nikoho a nic. "Můžeš jít kam chceš. Jsi volná." Uslyšela Holly hlas. Vyběhla z budovy a běžela, šla...
Jednoho dne došla do města neznámého. Nikoho neznala. Vešla do kostela. "Chceš patřit mezi nás?" Zeptala se jí jeptiška. "Ano..."
"Odevzdala jsem svůj život bohu, protože jsem nenašla nikoho, komu bych ho obětovala. Nikdy jsem nepoznala osobu kterou miluji. Všechny jsem ztratila..." Ukončila řeč Holly.
"Jsem tady ještě JÁ..." "Mami! Tati!"
"Zřejmě utpěla nějaký výpadek. Bohužel. Už nikdy se neprobudí." slyšela jakoby z dálky. Usmála se. Vím, že možná na posmrtný život nevěříte, ale já chci.
__________________________________________________________________________________________
Dnešek je nějakej divnej :D Jako zjištění, že moje kamarádka sleduje Koníka Maxíka a pohádky :') To je roztomilý! <3 Nejmenuju ji tady :D
Bože:') Já se asi rozpustím:') To je CUTE!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meis. Meis. | Web | 1. května 2012 v 7:52

Zajímavý příběh. Ten nadpis:D nachvilku jsem zaváhala:D.. škoda, že tam nebyla víc popsaná ta vražda, teda pokud jsem to správně pochopila:D..

2 NATY NATY | Web | 1. května 2012 v 9:42

Já se ve vraždách nevyžívám.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama