Květen 2012

Quickly

18. května 2012 v 17:56 | NATY
Že by se něco změnilo? Ani ne... :) Pořád jsem stejná, jen už vlastním občanský průkaz. Spíš mám jen teďka dost zařizovaní s Řeckem a všechno, tak nevím, jak často budu psát.
Píšu narychlo.:)
Novýho nic, jen že se nemůžu dočkat prázdnin! (:

"I like drawin', photographin' and-" "SHUT UP, bitch!"

12. května 2012 v 22:43 | NATY |  my day.
Počasí skvělý, miluju slunce i déšť. Teplo i chladnější počasí. Miluju tohle období. Jaká harmonie. Jako když hrajete na housle, ale najednou se ozve neharmonický vrzavý táhlý zvuk. Aaaaargh. No jo, škola. Strašný, no. Ale mamka už se s tím smířila. Ale já ne, nevim, jak budu procházet později :D Haha, asi budu sedět nad knížkama.
Někdy si říkám, že některý mladší lidi jsou mnohem chytřejší, moudřejší, vyspělejší, prostě víc v pohodě než ti v mém věku. Jakože, nejsem důchodce, trochu to tak vyzvnívá :D Jen chci říct, že se dá líp bavit s 13, 14tiletýma holkama/klukama než 15tiletýma pitomcema. Mám jednu 13tiletou kamarádku. Vždycky mi poradila, pomohla... Je fajn. Fakt. Jsem ráda, že ji mám. Přesto, že se známe pouze přes internet.
Už jsem říkala, jak miluju kakao? Ne? Tak ho miluju. A miluju lidi, co říkají (spíš píšou) slovo "myluju" :D Nevím proč, ale jsem na pravopis háklivá, přesto, že taky píšu chyby :D
Miluju nailarty. Je to fakt hustý. Ti lidi jsou umělci!:D
Tak tunel neprojde :D Mamka takový: "Pak se ti to přestane líbit a co pak s tím? budeš mít jenom hnusný ucho!" Muhahah:D Tak nic.
Na dovolenou do Řecka jedu už 19.6. !!! Chápete? Za měsíc a kousíček!^^ Charlie.
DAMN, DAMN, DAMN. GO TO HELL, SATAN. Ohh, you are in hell, damn. +.+
Joooo, mám ho. Krutý. Naštěstí!:D
Chce se mi spát. Dneska jsem vstávala o půl devátý!!! Tak brzo +.+ omg.

PS: I'm Natka and I know it!
PPS: Muhehe, žeru, serfuju po netu /jinak to neumim, muhaha (-__-) /
PPPS: Hele, to dole jsem já!')
GN, GB honey* Nat)

Truth...or no?

9. května 2012 v 17:25 | NATY |  my day.
Ahoj:D
Dneska jsem se snažila mamce naznačit, že bych chtěla... Vlastně to bylo takhle. Přišla jsem za ní a řekla: "Mami, já chci tunel." Její reakce mě celkem vyděsila/rozesmála/překvapila. MOJE MATKA ŘEKLA: "WTF?!" :DDDDDDDDD. Hustý. Nakonec se vyjádřila tak, že mi radši koupí vodárnu. Hustý. Asi jí řeknu, že chci tetování, aby mi koupila vansy.
Už chápu fyziku!^^ Sláva. Vlastně jenom jednu polovinu..:D Tak nic. Achjo. Já tam mám VÁŽNĚ BLBÝ známky. Neptejte se co mi vychází. Já to taky radši nechci vědět. Vlastně to vím, ale...
Za 8 dní mám narozky!:3 Hustý.
Volala jsem si s Yuuki. Hustý. Je fakt hustá. Ale je strašná, protože mluví i na sýho bratra a já nikdy nevim, že mluví na něj, tak odpovídám :D Trapas.
Jdu trénovat portréty^^
Dneska trochu kratší, ale víte co. Je hezky, musím jít na zahradu))
Fajne, radši bych šla pařit, ale je středa. Fuuuuuck.
Bye, bored idiot.^^

PARIS x NY

8. května 2012 v 13:37 | NATY

raining

8. května 2012 v 13:27 | NATY
Kapky deště bubnovaly na okno. Každá za sebe dopadla na okno a každá pak jemně ztekla a splynula s ostatními kapkami. Ráno když jsem šla kolem kaluže, jako by se na mě každý kapka dívala a říkala mi: "Buď sama sebou a nikdy nesplyň s davem. Nechtěj to...". Miluji déšť. Nejradši bych vždy vyběhla ven.

GOODLUCK

7. května 2012 v 23:00 | NATY |  my day.
Dneska byla škola, celkem nuda -__- pár špatných známek, noco:D
Taky jsme si volaly s Yuu xD Teda, volaly... Spíš jsme na sebe čučely a smály se. A já se smála vlastnímu smíchu. Dobře. Zítra už snad budu vědět, co říct. A nebudu vypadat jako 11letý fracek :D No nic.
Jdu psát. Zítra to tady čekejte:) Haha.
Tak nic.
Jdu spát. Abych byla za 12 hodin ready. :D

Originalita

7. května 2012 v 20:58 | NATY |  my ideas.
Být originální. Už vidím záplavy článků na způsob "Každý je něčím originální.." a bla bla bla. Je to asi pravda, ale když si člověk myslí, že je originální, tak ho nesmí ani nikdo kopírovat. Je to jako ve stylu oblíkání. Do obchodu přivezou nové kousky, v časopise se dozvíte, "že se to nosí", zalíbí se vám to, koupíte si to... Ale stejně to udělá hodně dalších lidí. Uvnitř je každý originální, má jen své pocity. Ale tam nevidíme. Člověk se může jevit jako prostá kopie, která se obléká jako všichni, ale přitom zažívá něco, o čem nemáme ani tušení. Nesnáším kopie, příjde mi to ubohé, každý si má žít tak, aby byl šťastný, podle sebe, ne podle někoho, koho obdivuje. Dá se říct, že jsem náročný člověk, ale nemám ráda lidi, kteří se považují (prostě o sobě mluví jako) za originálního. Neříkejte mi, že si nikdy nekoupili něco, co viděli na internetu, na kamarádce nebo jen na náhodné kolemjdoucí. Že všechno udělali podle sebe a tak. Existují takoví lidé, u těch mi to nevadí, ale... Ty ubohé kopie opravdu nenávidím.
No co si budeme povídat, i já jsem si koupila něco, co jsem viděla na jednom blogu. Nebo jsem si vyrobila něco podle videonávodu. Ale neříkám, že jsem to vymyslela já.
Každý může být originální, když si dokáže věci vylepšovat. Já třeba plánuju nakoupit asi deset bílých tričet a udělat si na ně potisk, nápis, atd. Vzít staré džíny, střihnout je, přišít na ně látku, krajku, atd. Prostě... Udělat si všechno jak chci.
A proč? Dneska jsem viděla holku co měla stejný boty jak já a celá partička jejích kamarádek hned "Podívej!" a nestydatě si na mě začaly ukazovat. Je to trochu nepříjemný.
Uznávám, mám wayfarerky jako polovina národa a nestydím se za to. Ale nedělám ze sebe originál.
Každý to vnímá jinak, já vám to nenutím..:)

NEW

6. května 2012 v 18:23 | NATY
Má nový vzhled blogu. Vím, vypadá to strašně, ale původní plán nevyšel, takže to dopadlo, takto :D Nezblázněte se. Díky :D^^

ME

6. května 2012 v 18:18 | NATY |  About me.


SUGAR /šugrrr./

6. května 2012 v 16:25 | xo NATY
Bože, bože, bože.
Miluju kafíčko ze Starbucks. I když, čaj taky není k zahození. No, prostě jsem tam nechala nějak moc peněz, a teď mám celkově 3 kelímky z jednoho dne. Se svým jménem. I když na Václaváku píšou mnohem hezčejc než ...ježiš, jak se to řekne..:D To je jedno.
Miluju ty dylinky, co píšou, jak milujou Starbucks, přitom tam ani jednou nebyly. Jo, i takový jsou. Já to mám ráda, protože je tam dobrý kafe, musím ale uznat, že jsou i lepší. Trochu mě zklamalo VanillaLatte, který chutnalo jako Latte, ta Vanilka tam nebyla cítit. :D Ale čaj mají dobrej.)
Dneska mi mamka z Prahy přivezla Chai Tea Latte na zlepšení nálady. Musím uznat, že mi to tu náladu zlepšilo, ale když jsem viděla, co ještě nakoupila, myslela jsem, že sním. Koupila mi ještě velkou Nutellu, Oreo, zmrzliny, cupcakes^^ a udělala muffiny. Dobře, tentokrát jsem si řekla, že si to budu šetřit, takže jsem zatím jenom vypila nápoj (:D) a dala si zmrzku. Mamka by mohla jezdit do Prahy častěji!:D
Už se těším na narozky. Joooo, mám konečně sladkej život. Zítra nám odpadá matika. Slavíím:)

WANT x NEED

6. května 2012 v 16:09 | NATY |  my favourites.

Blázen.

6. května 2012 v 13:48 | NATY |  my ideas.
Achjo.
Včera mi zas ruplo v bedně. Nojo, už jsem taková. Začlo to tím, že jsem byla smutná kvůli kamarádce, pak jsem přemýšlela moc o životě a rodině. Bylo toho moc. Já nevím, prostě mám poslední dobou smůlu, nemám proč být šťastná. Jde o to, jak to beru. Někdy se vzbudím šťastná a někdy prostě smutná. Asi mě to sblížilo s mámou, ale to nci nemění na tom, že mě dneska hnala jak fretku do práce.
Jak se jinak mám...Nevím, žádné novinky.
Už se těším do Řecka. Achjo.
Vůbec nemám představu o svém životě. Co bych chtěla dělat... Nemám žádný talent. Že by mi něco šlo se taky říct nedá. Nebo bych se tím neuživila. Mám sen... Odjet do ciziny a cestovat, pak se někde usadit a mít úžasný život.
Že bych byla jediná? Myslím, že to chcou všichni, jako to mít dokonalý život.
Musím něco udělat se svým blogem.
Achjo:D
Ale všechno není zas tak hrozný, pořád je hodně věcí fajn. Ale teď prostě nemám na nic náladu.
xo

Muahha.

5. května 2012 v 20:02 | NATY |  my ideas.
HAFO.
Prší. Jsou i blesky. Krutý. Miluju takový počasí. Nejradši bych šla ven. A běhala tam jak magor^^
JO, VÍM ŽE JE TO ČLÁNEK K NIČEMU, PROTOŽE SE MŮŽETE PODÍVAT Z OKNA, ALE MNĚ JE TO U PRDELE.
xo Nat^

FTS.

5. května 2012 v 15:59 | NATY |  my day.
Achjo:D Dneska jsem s tátou jela nakupovat :D Achjo. Záplava smůly začla hned, když jsme šli na parkoviště. Měla jsem na sobě nový boty...A tak nějak...Jsem hodila držku :D Mám naraženou ruku, nohu a odřenej loket :D Nový mám- panty (:D), dřevo (:D), žabky, pivo (:D tátovo), sklinky (jooo, když má ta ikea slevu -.-). V ikei jsem se nažrala. Moje nejoblíbenější masový koule, omáčka, brambory a brusinky <3
A jelikož máme blízko Prahu, byla jsem na tom Elle Fashion Shopping Weekend^^ STÁRBAX. Miluju^^ Kelímek s mým jménem!:D Jupiii:) A neřeknu, co jsem si tam koupila za oblečení..:D Protože se o tom zmíním jindy.
V Tescu se na mě dívali divně takový dva kluci...Tak jsem utekla prozkoumávat sůl :DDDDDDDDDDDDDDDDD.
No nic, užívejte volna^^
xo

what?

2. května 2012 v 22:53 | NATY |  my day.
Teďka si píšu s Yuu. Ptala se na Charlieho. Vlastně jsem si u toho uvědomila víc věcí. :)
My spolu oficiálně nechodíme. Ale určitě bych se dala do škatulky zadaná.^^ Miluju ho, víte? Nechtěla jsem být jealous, ale zeptala jsem se na to, co mi psala Beth. TA P*** SI TO VŠECHNO VYMYSLELA. Vole, a já tomu věřila. Ale aspoň jsem happy. No a taky nevím, jak mě bere on. Jakože něco mezi náma určitě je, ale... Ono je to těžký. Nevím jestli mě bere jenom jako kamarádku. A já bych ho nerada ztratila. Ptát se ho na to nebudu. Uvidím na dovolené^^ Protože tam se to dozvím %) Bože, jsem v pokušení otevřít ten balík, ale vydržím!:D
Jinak dneska jsem nic nedělala, nic speciálního. Je vedro jak prase :D:D Ale ochladí se. Nouuuu:(
No nic, nečekejte kvalitní a dlouhé články^^
xo

1.5.

1. května 2012 v 9:54 | NATY |  my ideas.
Máj, lásky čas.
Ne, promiňte děcka, ale vážně nechápu ty statusy na FB "Jsi na máj taky sám/a? >LIKE<". Je to jen můj názor, ale tak se zvedněte a běžte ven nebo si zapněte něco na netu a s nějkym se seznamte. A pokud vám to nevadí nebo jste rádi, tak na to serte a užívejte si. Tyhle statusy mi příjdou trapný. Bože, já jsem sama-nesama. Však víte^^
Dneska mi přišel balík. Hustý co? Od Charlieho. Jakože k dnešku a k narozeninám. Nevím jestli ho mám otevřít dneska nebo až 17. :D Achjooo. No nic, jdu matce říct ať mi odblokne skype, že si musím volat s Charliem. Toho mamka celkem bere^^ Protože ho zná. Ještěže tak.
Nejlepší je, že je květen a počasí je tak na červenec^^ Nojo, musí nám to vylepšit za ty mrazy a hnusný počasí. Jupiii. Takže se nebojím, že bych měla na dovolené zimu. Jedeme totiž ještě před prázdninama :D Hahaha.
Včera jsem snědla jahody, zmrzlinu, banány, housky, bonbony, kakao a ostatní dobrý věci a dnes nemám co jíst :(
TADY!^^

xo