my favourites.

WANT x NEED

6. května 2012 v 16:09 | NATY

Bojíš se?

30. dubna 2012 v 23:56 | NATY
Holly šla tmou v tmavém lese. Usmívala se. Poskakovala si. Cítila, že něco není v pořádku. Ale co? Vždyť je tak bezstarostná. Najednou sebou trhla. Aha, to to bylo. Jenom sen. Protože ve skutečnosti nic není v pořádku. Bosá chodidla došlápla na podlahu. Holly si obmotala kolem těla župan. Trochu se bála tmy. Protože měla velkou představivost a černé myšlenky. Proč to udělala? Ne, ne, ona za to nemohla. Polkla. Oči jí kmitaly ze strany na stranu. V duchu si dodala odvahy a vyšla do tmy. Otevřela dveře od svého pokoje. Ve strachu došla do kuchyně. Rozsvítila si malé světlo. Otevřela lednici a vytáhla si mléko. Mléko ji vždy uklidnilo. Jednou jí totiž táta řekl, že když se napije mléka, na všechno špatné zapomene a usne. V posledních týdnech to neplatilo, protože její tatínek byl po smrti. Holly se napila. Zamlžilo se jí před očima. Bylo toho na ni moc.
Vytáhla si knížku a četla...
...Jane slyšela každý svůj nádech a výdech. Cítila strach, ale také chtěla být silná. Chtěla to zvládnout. Aspoň pro jednou. "No tak Jane, to zvládneš. Nejsi bábovka." opakovala si Jane a skočila. Letěla prázdnotou. Nevnímala nic. I strach ji už opustil, protože se neměla čeho bát...
...Ne, Holly si nemohla číst. Ano, musí být silná. "Tak teď půjdeš spát a ráno budeš v pohodě." řekla si Holly. Vrátila se do pokoje, podívala se na hodiny. Bylo 01:47.
Když se ráno vzbudila policie už tady byla. Jedna milá policistka k ní přišla a zeptala se: "Mohli bychom s tebou udělat rozhovor?". Holly kývla.
Seděla v prázdné místnosti. Už to jsou dva roky. Když jí zemřel otec měla matku...Ale tu už nemá. Nemá nikoho a nic. "Můžeš jít kam chceš. Jsi volná." Uslyšela Holly hlas. Vyběhla z budovy a běžela, šla...
Jednoho dne došla do města neznámého. Nikoho neznala. Vešla do kostela. "Chceš patřit mezi nás?" Zeptala se jí jeptiška. "Ano..."
"Odevzdala jsem svůj život bohu, protože jsem nenašla nikoho, komu bych ho obětovala. Nikdy jsem nepoznala osobu kterou miluji. Všechny jsem ztratila..." Ukončila řeč Holly.
"Jsem tady ještě JÁ..." "Mami! Tati!"
"Zřejmě utpěla nějaký výpadek. Bohužel. Už nikdy se neprobudí." slyšela jakoby z dálky. Usmála se. Vím, že možná na posmrtný život nevěříte, ale já chci.
__________________________________________________________________________________________
Dnešek je nějakej divnej :D Jako zjištění, že moje kamarádka sleduje Koníka Maxíka a pohádky :') To je roztomilý! <3 Nejmenuju ji tady :D
Bože:') Já se asi rozpustím:') To je CUTE!!)

Friend

24. dubna 2012 v 21:08 | NATY
Mám kamarádku z blogu. Z facebooku. Vlastně jsem ráda, že jsem si sem dala fb, jinak bych ji nepoznala^^
Jooo, je to Yuu. Má dobrý stěry a rády se smějeme trapným blogům. A co. Nejvic si pamatuju na "ON MI LAJKL FOTKU!!" :D
Je to prostě krutá holka :D Snad se nebude zlobit, ale dám vám pár útržků našich facebookových konverzací :D


____________________________________________________________________________________________________

kdybyste nechápali, přečtěte si profil admina Rekmara:D

Je občas až přehnaně upřímná, miluje Asii a nesnáší Ameriku.
Její blog: http://blackduck.blog.cz/

Hahaha, miluju ji. A ona miluje jídlo. ^^

Andie

23. dubna 2012 v 23:33 | naty
Andie.
Je to moje nejlepší kamarádka. Se vším mi radí. Všechno o mě ví. A já o ní. Znám ji jenom dva roky a mám pocit, že ji znám celý život. Přesně vím, jak zareaguje. Navíc je hrozně krásná. Roztomilá. Má skvělý vlasy. A postavu. A oči. A hlas. A úsměv. Nevím proč se se mnou baví. Asi protože jsme každá jiná a přece stejná. Nepotkala jsem snad žádnýho rasistu, co by proti ní něco měl. Protože je skvělá. Má skvělý nápady. Skvělej foťák. Skvělej pokoj. Skvělý oblečení. Je to skvělá kamarádka. Nikdy se na mě nevykašlala. Teď si uvědomuju, jak moc ji mám ráda. Jak moc ráda bych se dostala na gympl, protože jestli se já nebo ona nedostaneme, už nebudeme spolu. Zažila jsem s ní jen to hezký. Ani jedna hádka.
I luv u.* Aw!^ U are my hero!)

WHO AM I?

23. dubna 2012 v 20:50 | NATY
Jsem ulhaná, egoistická, zlá, nekomunikativní, nečistotná, nestylová, neoblíbená, milující, nekráska, mlsná, milá, hodná, laskavá, usmívající se, náladová, stydlivá, nesebevědomá, uplakaná, pečlivá, citlivá, závislá na kafi, chudá, milující svoje vlasy, trapná, hloupoučká, osamělá, vnímající, hyperaktivní, uzavřená, milující zábavu, opálená, hnědovlasá, hnědooká, štíhlá, malá, skoro patnáctiletá dívka. Miluju skoro všechno jídlo, ale záleží mi na tom, jak se podává. Školní kuchyně je hnus. Doufám, že se má přání vyplní. Hledám smysl života.
Nemusíte mě znát abyste si mě trochu před sebou načrtli. Možná je dobře, že nevíte jak vypadám. Protože nejsem dokonalá. Ale to nikdo. Kromě Andie. A ví o mém blogu? Ano, ona ví o celém mém životě.
Nemusí tu být milion informací. Nejsou všechny jen dobré. Protože i na dokonalém člověku si každý něco najde. Každý má svůj ideál. Já taky.

xo

Inspirace.

6. dubna 2012 v 21:53 | NATY.
Kdyby se mně někdo zeptal, kdo mě v životě inspiroval, řekla bych asi miliony lidí, ale ve skutečnosti to je jedna dívka. Nevím kolik jí je a takový. Inspiruje mě tím, co říká. Proto všude věším její videa. Na facebooku 1, budu na facebooku 2, teď to vecpu na blog, na skypu,.. Víte, díky ní mám oranžový vlasy, i když ona je teď má červený. Je dokonalá. A vždycky bude.
MEEKAKITTY.

PROSTĚ JE SKVĚLÁ, CHÁPEŠ?
a tady jí to hrozně sluší)

Nemusí se vám líbit, ale mně JO.

xo

Ahoj, ahoj,D

19. března 2012 v 21:15 | Naty
Ahoj,
Protože vás všechny moc miluju, tak vás chci poprosit, jestli si mě nepřidáte na facebooku, ne proto, že sbírám přátele (no to potěš koště,D), ale protože jste fayyn. A chci si s někým normálně psát. Skype mi tady nejede a ICQ nezapnu už nikdy v životě. Twitter mě ani nebaví, je to moc složitý:D MySpace nemám ani nechci. Tak se nabízí facebook. Kdo si mě chce přidat ať si přidá, kdokoliv, kdo není úchyl .DD Stejně tam nemám fotky. Jen profilovou, ale tu zablokuju, ať se neděsíte.

nelekněte se. založila jsem si nový facebook, abysme si chatovali, tak to oceňte a přidejte si mne!:D po své 5ti měsíční pauze.
PS: Doopravdy mi bude v květnu patnáct, předtím jsem trochu lhala, nechcela jsem aby mě odhalila Denisa, která trochu hlídkovala na blogách.X Ale už se na to vysrala, takže uiii!:D
 
 

Reklama